Widerberg, Nicolaus (Nico)(1960-)
Drømmer 1987
Bronse og larvikitt
Høyde med sokkel: 45 cm.
Signert, påtegnet med tittel og datert på sokkelen: Nico Widerberg Drømmer 87
Vurdering
NOK 30 000
Bronse og larvikitt
Høyde med sokkel: 45 cm.
Vurdering
NOK 30 000