Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Potetplukkere 1969

Blandingsteknikk på papir
24x26
Signert og datert nede t.v.: Arne Ekeland-69

Vurdering
NOK 4 000

Tilslag NOK 4 000