Ekeland, Arne(1908-1994)
Potetplukkere 1969
Blandingsteknikk på papir
24x26
Signert og datert nede t.v.: Arne Ekeland-69
Vurdering
NOK 4 000
Tilslag NOK 4 000
Blandingsteknikk på papir
24x26
Vurdering
NOK 4 000