Barlag, Philip(1840-1913)
Frakteskute i ettermiddagslys 1864
Pastell på papir, lysmål
25x36
Signert og datert nede t.v.: Barlag 64.
Vurdering
NOK 4 000–5 000
Pastell på papir, lysmål
25x36
Vurdering
NOK 4 000–5 000