Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Barlag, Philip (1840-1913)
Frakteskute i ettermiddagslys 1864

Pastell på papir, lysmål
25x36
Signert og datert nede t.v.: Barlag 64.

Vurdering
NOK 4 000–5 000