Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Lie, Edvarda(1910-1983)
Susanna 1936

Linosnitt
Lysmål: 43x43
Signert og datert nede på midten: Edvarda Lie -36

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.
Stemplet på baksiden av innrammingen: "Harstad Kunstforening"

Kunstnernes Hus, Oslo "Tegnerforbundets sort og hvitt utstilling" 7. - 29. november 1936, kat.nr. 323.

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 8 000
BudgiverTidspunktBeløp
6fd2414.06.2023 12:01:32NOK 8 000