Lie, Edvarda(1910-1983)
Susanna 1936
Linosnitt
Lysmål: 43x43
Signert og datert nede på midten: Edvarda Lie -36
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.
Stemplet på baksiden av innrammingen: "Harstad Kunstforening"
Kunstnernes Hus, Oslo "Tegnerforbundets sort og hvitt utstilling" 7. - 29. november 1936, kat.nr. 323.
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 8 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
6fd24 | 14.06.2023 12:01:32 | NOK 8 000 |