Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Winge, Sigurd(1909-1970)
Komposisjon med figurer

Radering
Lysmål: 31x23,5 Motivet: 28,5x22
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -47

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 2 000
BudgiverTidspunktBeløp
3f8b214.06.2023 07:26:57NOK 2 000