Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Knoppskyting 1973

Olje på lerret
146x200
Signert og datert på baksiden av lerretet: Weidemann 1973

Påtegnet med tittel samme sted

Trondheims Kunstforening, 1973
Kunstnernes Hus, Oslo Aug. 1973, kat.nr. 18
Bergens Kunstforening, 1973, kat.nr. 18

Vurdering
NOK 300 000–400 000USD 27 400–36 500EUR 25 500–34 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 450 000