Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Komposisjon 1982

Olje på lerret
61x50
Usignert

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "1982"
Påtegnet på lapp på baksiden av innrammingen: "Blomster"

Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 6 400–8 200EUR 5 900–7 600

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 165 000