Komposisjon 1982
Olje på lerret
61x50
Usignert
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "1982"
Påtegnet på lapp på baksiden av innrammingen: "Blomster"
Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 6 400–8 200EUR 5 900–7 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 165 000