Blomsterglass 1955
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 55
Påtegnet med tittel på lapp, på baksiden av platen
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 600–6 400EUR 4 200–5 900
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000