Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1962

Olje på plate
152x124
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. Gundersen -1962.

Vurdering
NOK 600 000–800 000USD 54 700–73 000EUR 51 000–68 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 600 000