Wold, Roar(1926-2001)
Komposisjon 1967
Olje på lerret
110,5x72,5
Signert og datert på baksiden av lerretet: Roar Wold 1967
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 600–6 400EUR 4 200–5 900
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 48 000
Olje på lerret
110,5x72,5
Vurdering