Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Wold, Roar(1926-2001)

Olje på lerret
72x93
Signert på baksiden av lerretet: Roar Wold

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 5 500–7 300EUR 5 100–6 800

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 58 000