Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Gate i Venezia

Olje på lerret
65,5x81,5
Signert nede t.v.: Frits Thaulow

Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 18 200–27 400EUR 17 000–25 500

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 260 000