Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Øyevitne

Olje på lerret
96x118
Signert nede t.h.: C. Krohg

Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 18 200–27 400EUR 17 000–25 500

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 170 000