Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Grønneberg, Hulda(1844-1924)
Blomstrende fruktgrener

Olje på plate
46x23
Signert nede t.v.: Hulda Grønneberg

Vurdering

Tilslag NOK 2 000