Grønneberg, Hulda(1844-1924)
Blomstrende fruktgrener
Olje på plate
46x23
Signert nede t.v.: Hulda Grønneberg
Vurdering
Tilslag NOK 2 000
Olje på plate
46x23
Vurdering