Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Grønneberg, Hulda (1844-1924)
Blomstrende fruktgrener

Olje på plate
46x23
Signert nede t.v.: Hulda Grønneberg

Vurdering