Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Gundersen, Helene (1858-1934)
Landskap med seter

Olje på lerret
49x60
Signert nede t.h.: H Gundersen

Signert på baksiden av blindrammen.

Vurdering
NOK 5 000