Gundersen, Helene(1858-1934)
Landskap med seter
Olje på lerret
49x60
Signert nede t.h.: H Gundersen
Signert på baksiden av blindrammen.
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 4 000
Olje på lerret
49x60
Vurdering
NOK 5 000