Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Kielland, Kitty(1843-1914)
Fra Jotunheimen

Olje på lerret
50x60
Signert nede t.v.: KLK

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 600–5 500EUR 3 400–5 100

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000