Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Kielland, Kitty(1843-1914)
Fra Jotunheimen 1898

Olje på lerret
65x109
Signert og datert nede t.v.: Kitty L Kielland 1898.

Vurdering
NOK 400 000–600 000USD 36 500–54 700EUR 34 000–51 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 760 000