Arbo, Peter Nicolai(1831-1892)
Valkyriens død 1880
Olje på lerret
76x110
Signert og datert nede t.v.: P.N Arbo. 1880.
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 9 100–13 700EUR 8 500–12 700
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 250 000
Olje på lerret
76x110
Vurdering