Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Arbo, Peter Nicolai(1831-1892)
Valkyriens død 1880

Olje på lerret
76x110
Signert og datert nede t.v.: P.N Arbo. 1880.

Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 9 100–13 700EUR 8 500–12 700

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 250 000