Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Grønneberg, Hulda(1844-1924)
Pirnaischer Platz Dresden

Pastell på papir
28x19
Signert nede t.v.: Hulda Grønneberg.

Datert og påtegnet med tittel på baksiden av arket: Pirnaischer Platz Dresden April 94.

Vurdering

Tilslag NOK 2 000