Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Holwech, Olaf (1896-1973)
Kystlandskap ved Grimstad 1943

Akvarell på papir, lysmål
28x38
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Olaf M. Holwech. ved Grimstad Aug. 1943.

Vurdering
NOK 1 000