Holwech, Olaf(1896-1973)
Kystlandskap ved Grimstad 1943
Akvarell på papir, lysmål
28x38
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Olaf M. Holwech. ved Grimstad Aug. 1943.
Vurdering
NOK 1 000
Akvarell på papir, lysmål
28x38
Vurdering
NOK 1 000