Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Reusch, Helga Ring(1865-1944)
I utmarken

Olje på lerret, oppklebet på plate
24x30
Signert nede t.h.: Helga R. Reusch

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering