Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Reusch, Helga Ring(1865-1944)
Trestammer

Olje på lerret, oppklebet på plate
32x25
Signert nede t.v.: Helga Ring Reusch

Vurdering
NOK 3 000