Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Komposisjon 1984

Litografi
Lysmål: 55x74,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 84

Påtegnet nede t.v.: TT

Vurdering

Tilslag NOK 7 000
BudgiverTidspunktBeløp
c95ab06.12.2023 17:20:28NOK 7 000