Komposisjon 1984
Litografi
Lysmål: 55x74,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 84
Påtegnet nede t.v.: TT
Vurdering
Tilslag NOK 7 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
c95ab | 06.12.2023 17:20:28 | NOK 7 000 |
Litografi
Lysmål: 55x74,5
Påtegnet nede t.v.: TT
Vurdering