Komposisjon 1996
Litografi
Lysmål: 75x55
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 96.
Påtegnet nede t.v.: P.T.
Vurdering
Tilslag NOK 2 500
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
23d13 | 10.12.2023 11:25:21 | NOK 2 500 |
Litografi
Lysmål: 75x55
Påtegnet nede t.v.: P.T.
Vurdering