Ythjall, Terje(1943-)
Ensomseiler og tosomseiler 1979
Litografi, lysmål
53x34
Signert og datert nede t.h.: T. Ythjall 1979
To stk. fig. 23 og 24 selges samlet. Nummerert nede t.v.: 125/200 og 165/200. Påtegnet med tittel nede t.h. i platen.
Vurdering
Tilslag NOK 3 200