Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Winge, Sigurd (1909-1970)
Absalon 1969

Serigrafi, lysmål
45x65
Signert og datert nede t.h.: Winge -69

Nummerert nede t.v.: 201/250.

Vurdering