Winge, Sigurd(1909-1970)
Absalon 1969
Serigrafi, lysmål
45x65
Signert og datert nede t.h.: Winge -69
Nummerert nede t.v.: 201/250.
Vurdering
Serigrafi, lysmål
45x65
Nummerert nede t.v.: 201/250.
Vurdering