Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Krohg, Guy (1917-2002)
Okse og ku 1956

Blandingsteknikk på papir, lysmål
45x54
Signert og datert nede t.h.: Guy Krohg 1956

UTSTILT:

Kunstnerforbundet 1956

Vurdering
NOK 3 000–5 000