Kjær, Anders(1940-)
Avskjed 1979
Serigrafi, lysmål
47x65
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær -79
Nummerert nede t.v.: 13/32. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Serigrafi, lysmål
47x65
Vurdering