Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Knoff, Johan (1935-)
Pussycat Broadway 1981

Olje på lerret
73x101
Signert og datert nede t.h.: J. Knoff 81

Vurdering