Kaulum, Haakon(1863-1933)
Robåt og naust i fjordlandskap 1889
Olje på plate
20x30
Signert og datert nede t.h.: H Kaulum 1889
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 3 500
Olje på plate
20x30
Vurdering
NOK 5 000