Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Kaulum, Haakon(1863-1933)
Robåt og naust i fjordlandskap 1889

Olje på plate
20x30
Signert og datert nede t.h.: H Kaulum 1889

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 3 500