Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Juvet, Morten (1953-)
Sommerens blå akvarium 1987

Olje på lerret
81x57
Signert og datert nede t.h.: Morten Juvet 1987

Vurdering