Juvet, Morten(1953-)
Sommerens blå akvarium 1987
Olje på lerret
81x57
Signert og datert nede t.h.: Morten Juvet 1987
Vurdering
Tilslag NOK 3 000
Olje på lerret
81x57
Vurdering