Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Juul, Ole(1852-1927)
Gård i vinterlandskap

Olje på lerret oppklebet på plate
22x28
Signert nede t.h.: O Juul

Vurdering

Tilslag NOK 9 500