Litografi
Lysmål: 47x50
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 28/125
Vurdering
NOK 5 000
Litografi
Lysmål: 47x50
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 28/125
Vurdering
NOK 5 000