Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023

Litografi med håndkolorering
Lysmål: 40x47
Signert nede t.h.: Weidemann

Vurdering

Tilslag NOK 5 000
BudgiverTidspunktBeløp
ef9a206.12.2023 17:30:03NOK 5 000