Komposisjon 1996
Litografi
Lysmål: 63x44
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 96.
Nummerert nede t.v.: 58/70
Vurdering
NOK 5 000
Litografi
Lysmål: 63x44
Nummerert nede t.v.: 58/70
Vurdering
NOK 5 000