Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Blomst 1974

Serigrafi, lysmål
41x56
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 74

Nummerert nede t.v.: 124/125.

Vurdering
NOK 3 000–4 000