Blomst 1974
Serigrafi, lysmål
41x56
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 74
Nummerert nede t.v.: 124/125.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 3 800
Serigrafi, lysmål
41x56
Nummerert nede t.v.: 124/125.
Vurdering
NOK 3 000–4 000