Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Kvinne som grer seg 1927

Litografi, lysmål
50x35
Signert og datert nede t.h.: Erik Werenskiold 1927

Påtegnet nede t.v.: Op 100

Vurdering
NOK 1 500–2 000