Werenskiold, Erik(1855-1938)
Kvinne som grer seg 1927
Litografi, lysmål
50x35
Signert og datert nede t.h.: Erik Werenskiold 1927
Påtegnet nede t.v.: Op 100
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Tilslag NOK 3 800
Litografi, lysmål
50x35
Påtegnet nede t.v.: Op 100
Vurdering
NOK 1 500–2 000