Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Miró, Joan (1893-1983)

Litografi, lysmål
52x66
Signert nede t.h.: M.

Nummerert nede t.v.: 54/75.

Vurdering