Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Mumprecht, Walter Rudolf(1918-)

Litografi, lysmål
30x55
Signert nede t.h.: Mumprecht

Påtegnet nede t.v.: Epreuve unique.

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Tilslag NOK 1 000