Komposisjon 1989
Olje på papir
Lysmål: 12,5x8,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 1989.
Vurdering
Tilslag NOK 4 600
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
6acfc | 24.11.2023 14:08:12 | NOK 4 000 |
6205d | 06.12.2023 12:51:44 | NOK 4 200 |
6acfc | 06.12.2023 14:11:47 | NOK 4 400 |
6205d | 06.12.2023 15:27:13 | NOK 4 600 |