Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Komposisjon 1989

Olje på papir
Lysmål: 12,5x8,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 1989.

Vurdering

Tilslag NOK 4 600
BudgiverTidspunktBeløp