Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Aunvik, Jan(1948-2001)
Komposisjon 1982

Olje på lerret
70x100
Signert og datert nede t.h.: Jan Aunvik 82

Vurdering

Tilslag NOK 8 000