Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Aunvik, Jan (1948-2001)
Komposisjon 1982

Olje på lerret
70x100
Signert og datert nede t.h.: Jan Aunvik 82

Vurdering