Aunvik, Jan(1948-2001)
Komposisjon 1982
Olje på lerret
70x100
Signert og datert nede t.h.: Jan Aunvik 82
Vurdering
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
70x100
Vurdering