Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Aunvik, Jan(1948-2001)
Bilde 1981

Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t.h.: J. Aunvik 81

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering