Krohg, Christian(1852-1925)
Babord litt
Olje på lerret
98x74
Signert nede t.h.: C. Krohg-
Oscar Thue "Christian Krohg", variant av Nr. 14.
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Olje på lerret
98x74
Signert nede t.h.: C. Krohg-
Vurdering
NOK 400 000–600 000