Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Babord litt

Olje på lerret
98x74
Signert nede t.h.: C. Krohg-

Oscar Thue "Christian Krohg", variant av Nr. 14.

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00