Krohg, Christian(1852-1925)
Kystlandskap fra Oslofjorden
Olje på lerret
58x71
Signert nede t.h.: C Krohg
Antagelig fra Hvitsten.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
58x71
Signert nede t.h.: C Krohg
Antagelig fra Hvitsten.
Vurdering