Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Øyenvitner

Olje på lerret
50,5x68,5
Signert nede t.h.: C. Krohg

Oscar Thue "Christian Krohg", variant av Nr. 243.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000