Krohg, Christian(1852-1925)
Øyenvitner
Olje på lerret
50,5x68,5
Signert nede t.h.: C. Krohg
Oscar Thue "Christian Krohg", variant av Nr. 243.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
50,5x68,5
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering