Nupen, Kjell(1955-2014)
Mappe à 5 trykk: Horisont 1986
Litografi
Arket=Motivet: 46x65,5
Alle signert nede t.h. K. Nupen.
Alle nummerert nede t.v.: 43/100
Signert og påtegnet på omslaget: Horisont Setesdal-Kr.sand-Paris jan-okt. 1986 Pål Helge Haugen K. Nupen.
43/100
Vurdering
Tilslag NOK 8 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
75685 | 02.12.2023 06:17:28 | NOK 4 000 |
07b80 | 05.12.2023 13:30:42 | NOK 6 000 |
75685 | 02.12.2023 06:17:28 | NOK 6 000 |
07b80 | 06.12.2023 16:38:51 | NOK 6 500 |
74b25 | 06.12.2023 16:40:47 | NOK 7 000 |
07b80 | 06.12.2023 17:04:56 | NOK 7 500 |
74b25 | 06.12.2023 17:14:08 | NOK 8 000 |