Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Nupen, Kjell(1955-2014)
Mappe à 5 trykk: Horisont 1986

Litografi
Arket=Motivet: 46x65,5
Alle signert nede t.h. K. Nupen.

Alle nummerert nede t.v.: 43/100

Signert og påtegnet på omslaget: Horisont Setesdal-Kr.sand-Paris jan-okt. 1986 Pål Helge Haugen K. Nupen.
43/100

Vurdering

Tilslag NOK 8 000
BudgiverTidspunktBeløp