Komposisjon 1996
Litografi
Lysmål: 64x45
Signert nede t.h.: Weidemann 96.
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 4 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
87fe4 | 06.12.2023 17:18:39 | NOK 4 000 |
Litografi
Lysmål: 64x45
Vurdering
NOK 5 000