Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Komposisjon 1996

Litografi
Lysmål: 64x45
Signert nede t.h.: Weidemann 96.

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 4 000
BudgiverTidspunktBeløp
87fe406.12.2023 17:18:39NOK 4 000