Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Høstbjerk og utløe
Olje på lerret, oppklebet på plate
34x41
Signert nede t.h.: R Th
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Tilslag NOK 5 200
34x41
Signert nede t.h.: R Th
Vurdering