Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Høstbjerk og utløe

Olje på lerret, oppklebet på plate
34x41
Signert nede t.h.: R Th

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Tilslag NOK 5 200