Kielland, Kitty(1843-1914)
Fra Ogna
Olje på treplanke
34x76
Signert nede t.h.: Kitty L. Kielland
"Kitty Kielland" nr. 24
Lillehammer Kunstmuseum, "Kitty Kielland. Fri Luft" 18.11.2017-29.04.2018
Vurdering
NOK 350 000–400 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 350 000