Nupen, Kjell(1955-2014)
Litografi
Lysmål: 62x88,5
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Nummerert nede t.h: 39/60
Vurdering
Tilslag NOK 5 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
a14c7 | 30.11.2023 10:16:52 | NOK 5 000 |
Litografi
Lysmål: 62x88,5
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Nummerert nede t.h: 39/60
Vurdering