Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Nupen, Kjell(1955-2014)

Litografi
Lysmål: 62x88,5
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Nummerert nede t.h: 39/60

Vurdering

Tilslag NOK 5 000
BudgiverTidspunktBeløp
a14c730.11.2023 10:16:52NOK 5 000